Субота, 04.05.2024, 16:45

Молодь Ремезівцівського НВК обирає безпеку.

Ми  щодня   перебуваємо в ролі учасника дорожнього руху. Переходимо дорогу – ми пішоходи, рухаємося   транспортом – пасажири, а якщо маємо власний транспорт, то час від часу стаємо водіями. Для виконання цих ролей ми повинні знати правила дорожнього руху, та засоби його регулювання. Тому  учні нашого  класу   активно включились  в  місячник « Увага!  Діти на дорозі»   Проведена нами  тематична    вікторина  « Рух за правилами»  дала  нам  можливість  повторити , систематизувати  знання  про  правила   дорожнього   руху . Із  засобів  масової   інформації  ми  знаємо , що   другою причиною  смерті  молоді  у  світі  є  дорожні  аварії, тому  усвідомлюємо, що  порушуючи  правила дорожнього  руху, наражаємо на  смертельну  небезпеку  наше життя. Побачені  на  переглянутій  презентації  наслідки  ДТП  нас  у цьому  глибоко  переконали. Будемо  старатись  самі  і  допомагати  іншим  неухильно  дотримуватись  правил  дорожнього  руху.

Учениця  10  класу
                                                                              Смерека  Христина.