П`ятниця, 19.04.2024, 13:23

Про школу

на персональному сайті
Ремезівцівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів!

У центрі села стоїть ошатна
Красунечка – школа, окраса села.
Сюди ж бо щодень гомірна дітвора
Летить, мов на свято, бо знає вона,
Що тут їх стрічає Країна Добра.
Тут творчість, наснага й гармонія є,
Зернятко маленьке радіє й проросте.
 Співпрацею славен увесь колектив,
Бо учні – батьки – вчителі, як один,
Єдина родина і успіх для всіх.
З 1-го вересня 1980 року у селі Ремезівці запрацювала середня десятирічна школа, яка у 1989-1990 рр. автоматично стала середньою одинадцятирічною школою.
З 2010 р. нашу школу до повнив садочок і офіційна назва змінилася на Ремезівцівський НВК І-ІІІ ст."ЗНЗ-ДНЗ".
Ліцензований обсяг 450 учнів, фактична кількість - 102 учні та 16 вихованців ДНЗ.
З 2013 року керівництво школою здійснює Галина Михайлівна Кіт.
НВК має на меті вирішити загальні проблеми навчання й виховання підростаючого покоління, підготовки його до життя в складних соціально-політичних умовах та соціально-економічних умовах, які вимагають від кожної особистості активності, творчості, прагнення до духовно-морального, професійного самовизначення й самореалізації. Центром інноваційної школи є участь школи в національному проекті "Відкритий світ". За характером ставлення до учня вона є особистісно орієнтованою. Особистісна орієнтація здійснюється через гуманізацію та демократизацію педагогічних відносин, співробітництво та співпрацю учителів, учнів, батьків. Структуру системи навчання складають загальноосвітній компонент (урочне та позаурочне навчання), ефективне навчання (інформаційно-навчальний, техніко-практичний, художньо-естетично та спортивно-оздоровчий блоки).
З 2021 року НВК переіменовано на Ремезівцівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Поморянської селищної ради Золочівського району Львівської області

Подивіться презентацію про ЗЗСО:

«  Квітень 2024  »