Четвер, 25.04.2024, 18:53

Комп'ютерні технології для місцевої спільноти

В нашому НВК учні 6 класу навчаються за програмою Intel® "Шлях до успіху",  вичають курс "Комп'ютерні технології для місцевої спільноти"

Навчальна програма  призначена для школярів середньої, старшої школи і молодих людей 16-25 років та дозволяє опанувати комп'ютерну грамотність, навчитися критичному мисленню і співпраці.

Програма створена компанією Intel разом з освітніми урядовими організаціями різних країн,  і зараз адаптована, локалізована  й впроваджується в Україні.

Курс спрямовано на активне залучення учнів  до життя громади - школи, села та пошуку шляхів розвитку місцевої спільноти.

Протягом перших 10 занять учні, працюючи в парах, створюють розробки для місцевої спільноти за допомогою комп'ютера. Вони виконують завдання у програмах створення презентацій, у графічному і текстовому редакторах, електронних таблицях та використовують Інтернет.

На наступних 6 заняттях учні працюють у групах з 3-5 осіб над розробкою та виконанням соціальних міні-проектів на одну із запропонованих тем:

Подорожі

Створюємо парк

Стихійні лиха

Довкілля

Проблеми громади

Останнє заняття присвячене публічній презентації проектів, на якій присутні представники місцевої громади, вчителі та батьки. Учні реалізують розроблені проекти з метою формування життєво важливих вмінь та активного ставлення до проблем  своєї спільноти.

«  Квітень 2024  »