П`ятниця, 19.04.2024, 23:40

Методична робота

Педколектив школи творчо працює над розв’язанням проблеми «Вдосконалення професійної майстерності педколективу, підвищення результативності навчально-виховного процесу шляхом впровадження інноваційних педагогічних технологій».

Методична рада школи в кількості  семи чоловік Кіт Г.М., Жеграй І.М., Лісова З.І., Смерека О.М., Криховець Г.Я., Семчук О.Й., Попадюк Г.П., організовує методичну роботу в школі, спрямовує її на розвиток інтересу до цієї роботи всіх педагогічних працівників. Здійснюється колективне співнавчання  інтерактивних технологій шляхом взаємодії всіх учасників навчального процесу.

НВК працює за кабінетною системою. Класи –кабінети оформлені згідно сучасних вимог, Положення про навчальний кабінет. У школі щорічно проводиться огляд-конкурс на кращий кабінет. Заслуговують відзначення такі кабінети: української мови і літератури (Лісова З.І.), історії (Жеграй І.М.), математики (Попадюк Г.П.), німецької мови (Кіт Г.М.), фізики (Григорів Ю.Й.), інформатики (Смерека О.М.), хімії (Долинна М.Р.). Уроки трудового навчання (5-7 класи) проводяться у комбінованій майстерні (зав.майстернею Перун Я.Р.).

Плідно працює творча група вчителів: Жеграй І.М., Смерека О.М., Лісова З.І., Карабін Н.М., Чепак О.П. вони у постійному пошуку оптимальних дидактичних, виховних, методичних, педагогічних рішень. Творчості їх навчаються інші педагоги шляхом вивчення  ППД, відвідування відкритих уроків, взаємовідвідування.

Наш НВК є центром освітнього округу. Ефективно працює міжшкільний методичний центр, у який входять ЗОШ с. Шпиколоси, ЗОШ с. Сновичі, ЗОШ с. Жуків. Працюють такі методичні об’єднання: української мови і літератури і світової літератури ( голова МО – Лісова З.І.); біології, хімії, основ здоров’я, природознавства ( голова МО – Семчук О.Й.); історії, правознавства, географії ( голова МО – Жеграй І.М.); предмети естетичного циклу: музики, образотворчого мистецтва, християнської етики ( голова МО – Курпіта М.П..); початкові класи ( голова МО – Чепак О.П.), іноземних мов (голова Кіт Г.М..), ММО класних керівників 10-11 класів (голова Лісова З.І.).  Вчителі на засіданнях МО проводять відкриті творчі уроки з інноваційними інтерактивними елементами, обмінюються досвідом, розв’язують проблемні питання, вдосконалюють свою педагогічну майстерність школи вивчають ППД вчителів школи.

План роботи методичного об'єднання:/metod_robota/plan_roboty_MO.doc

План ММО класних керівників 10-11 класів:

План роботи ММЦ:/metod_robota/plan_roboni_MMZ.doc

Графік роботи педагогічної виставки:/metod_robota/hrafik_pedahoh_vystavki.doc