Субота, 04.05.2024, 09:44

ДЕНЬ МИРУ В РЕМЕЗІВЦІВСЬКОМУ НВК!

ЛЮДИНА СТВОРЕНА ДЛЯ МИРУ,
А НЕ ДЛЯ ВІЙНИ,
НАРОДЖЕНА ДЛЯ РАДОСТІ,
А НЕ ДЛЯ ГОРЯ...
ФРАНСУА РАБЛЕ

Щороку, 21 вересня, в усьому світі відзначається Міжнародний день миру, який був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН. Цей день присвячений укоріненню ідеалів миру як у відносинах всередині держав, так і у відносинах між усіма державами і народами.
Раніше для нас, українців, мир – це була повсякденна реальність. На вулицях нашої неньки України було спокійно, всі діти ходили до школи, посміхалися. Але відбулися різкі зміни, підкралося горе… На Україну напав ворог. І нам, українцям, як ніколи, потрібно усіма силами боротися за мир, щоб нам завжди світило тепле, ясне сонечко, щоб небо було завжди чисте та голубе, щоб завжди були посмішки на обличчях у людей.
Події, які відбуваються сьогодні на сході нашої країни, не залишили байдужими і школярів нашого навчально- виховного комплексу. Цьогоріч, 21 вересня, усі учні Ремезівцівського  НВК  стали активними учасниками акції «Голуб миру» і всі, від 1 до 11 класу, внесли свою лепту, аби їхнє сьогодення було мирним. Розпочався день із виконання державного гімну України, тоді заступник директора з виховної роботи Чепак О.В.  ознайомила усіх присутніх із походженням цього свята і задля здійснення спільної мрії – МИРУ В УКРАЇНІ -  уся шкільна родина виготовила паперових голубів миру, яких було прикріплено до державного прапора. Хвилиною мовчання учні вшанували пам’ять загиблих героїв під час Революції Гідності та військових в АТО, а на завершення усі помолилися за щасливе майбутнє українського народу.

Переглядів: 538 | Додав: Lesjasm | Рейтинг: 5.0/1
«  Вересень 2015  »