Понеділок, 29.04.2024, 08:56

Засідання міжшкільного методичного об'єднання вчителів історії та географії

Цього тижня Жуківська ЗОШ І-ІІ ст. радо вітала вчителів історії та географії Ремезівцівського освітнього округу на засіданні ММО. Вчителем географії Тарапатою Наталею Володимирівною проведено відкритий урок у  8 класі  «Загальна карта України. Загальний план будови поверхні, простягання низовин, височин, гір, річкових долин». Також увазі вчителів та учнів була запропонована географічна вікторина « Знайома і незнайома Європа», яка проводилась в рамках тижня географії, що проходив у школі. Наступний етап роботи вчителів ММО пройшов  у вигляді засідання методичної ради на якій розглядалися питання «Використання інноваційних технологій на уроках географії»(питання презентувала Тарапата Н.В.), « Організація діяльності учнів із різними джерелами історичних знань», «Методичне та дидактичне забезпечення вивчення інтегрованого курсу «Всесвітня історія. Історія України» в 6 класі» ( інформаційне забезпечення Жеграй І.М). Керівник Міжшкільного методичного об’єднання вчителів історії, права та географії Жеграй І.М. висловила подяку директору та заступнику з навчально-виховної роботи Жуківської ЗОШ, молодому вчителю історії Сипко І.Я. за співпрацю та сприяння у проведенні засідання ММО.

Переглядів: 562 | Додав: Lesjasm | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2014  »