Субота, 27.04.2024, 21:38

"ЗАБУТА ЕПІДЕМІЯ" 1 ГРУДНЯ - ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ З СНІДом.

"Істинне призначення людини - жити , а не існувати" (Джек Лондон)

Сьогодні згадували про тих, котрих, здається вже забуло суспільство, адже у час коронавірусної пандемії першочергову увагу людей привертає це сьогодненне лихо, котре косить не один десяток людей щоденно. Проте люди з ВІЛ-позитивним статусом не ділися ніде, їх і надалі продовжують обліковувати, молоді люди щодень продовжують надалі отримувати ці новини: ВІЛ-інфікований. Від не одного, можливо, відказуються знайомі, друзі. Учні 7-11 класів нашої школи, Ремезівцівського ЗЗСО І-ІІІ ст., разом із своїм вчителем основ здоров’я Семчук О. Й. ,  протягом сьогоднішнього дня мали нагоду познайомитися з особами, які з народження живуть із статусом ВІЛ-інфіковані. Учні взяли участь у опитуванні: Як ти собі уявляєш життя 20-ти літнього підлітка, котрий живе з статусом ВІЛ-інфікований? Дуже цікавими і багатогранними були короткометражні фільми у змальованих дитячими вустами сценаріях життя. А тоді знайомство... У онлайн-форматі. З тими, чий статус "позитивні ВІЛ-інфіковані" не зламав їх, а навпаки, зробив потрібними, несучими надію і тими, котрі стали свідченням для тих, котрі у безнадії. Також учні взяли протягом дня участь у Всеукраїнському інтернет конкурсі : "Стоп ВІЛ/СНІД" від освітнього проекту "На Урок" та отримали відповідні сертифікати -дипломи. Не лише для тих, котрі страждають цією хворобою, а і для нас з тобою сьогоднішній день став нагодою задуматися: а у що я вкладаю своє життя? Чи мої дії несуть надію іншим?

Переглядів: 181 | Додав: Lesjasm | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2021  »