П`ятниця, 03.05.2024, 07:45

Вшановуємо пам’ять Кобзаря

Кобзарем  його  ми  звемо,
  Так  від  роду  і  до  роду,
 Кожний  вірш  свій  і  поему
  Він  присвячував  народу.
                                                      М. Рильський
Серед тих визначних діячів, чиї серця, помисли, талант спрямовані на служіння народові, чия душа сповнена високої любові до батьківщини, Шевченко по праву займає почесне місце, бо з таким вогнем у душі захищав свободу і незалежність вітчизни, честь і гідність народу. Безсмертне ім’я великого українського поета і художника Т. Г. Шевченка відоме скрізь  як ім’я людини, що віддала своє життя боротьбі за свободу українського народу.
 13  березня  2015 року в  Ремезівцівському  НВК  відбулося  вшанування  пам’яті  Тараса Григоровича  Шевченка - Великого  Кобзаря, генія  ,  мислителя ,  пророка .  Людини  незвичайної  долі  й  незвичайного  таланту ,  що  здобула  світову  славу .
У  літературно  -  музичній  композиції «Кобзарем його ми звемо» взяли   участь  учні  5 -  10  класів . Ведучими  заходу  були:  Лісова  З.  і  Григорович В. (уч. 8 кл.),які майстерно володіли фактами із життя Т. Г. Шевченка.   Присутні  слухали    художнє  читання    поезії,     уривків із  творів  Т. Г.  Шевченка ,   інсценізації…
У декламаторському  мистецтві  взяли  участь  такі  учні: Байдала В. (5 кл.), Мурза  Н., Зарічна Х., Наконечна Ю.,  Дацко Л., Попадюк Я., Савчук Х.,  Костів Ю., Смерека У., Мацідонський В.,    Когут Н.,   Гонтар В.,  Черкалюк В., Рапа І.,  Гулай А. (6  кл. ),   Смерека М., Рапа Н., Галян  О., Луняк Х. (7кл.), Гайдар Юлія, Гайдар Юрій, Смерека Н.    (8 кл.), Вавриків І. (9 кл.), Куриленко Н., Гевко З., Гевко О.,. (10 кл.). Майстерно  виступили  у  окремих  сценках  такі  учні, як  : Мацідонський В., Смерека У.,  Гулай А.,( 6  кл.), Гайдар Юлія, Смерека Н. ( 8 кл.).
Свято відбулося  під  керівництвом  учителів  - філологів  Чіпак Н.Я., Гонтар  Л.І., Лісової З.І. та  учителя  музичного  мистецтва  Курпіти М. П..

Переглядів: 523 | Додав: Lesjasm | Рейтинг: 4.0/1
«  Березень 2015  »