Четвер, 09.05.2024, 19:08

Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник – 2021» у Ремезівцівському НВК

3 березня 2021 року відбулася Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник», коли вся країна вкотре об'єдналася в одну родину, закохану в  рідну мову. Уже сім років поспіль учні Ремезівцівського НВК є активними учасниками українознавчої гри.  Цьогоріч  - 30 учнів.

До участі у грі дітей спонукала допитливість, активність, любов рідної мови, а найголовніше – бажання пізнати нове, перевірити свої знання не тільки з мови, а й історії України, знання звичаїв і традицій нашого народу.

Українознавча гра  розпочалося урочистою лінійкою, на якій Зоряна Ігорівна Лісова ознайомила учнів із історією виникнення свята (переглянули буктрейлер, відео), а також привітала усіх учасників із відкриттям, побажала   перемоги і позитивних емоцій.

Учні виконували цікаві завдання із захопленням. Кожен учасник мав можливість перевірити свою грамотність, уміння аналітично й логічно мислити.

Дітям  цікаво разом грати, думати, пізнавати, радіти і пишатися своєю рідною землею, її чарівним живим словом, працьовитими і надзвичайно творчими людьми.

Нехай зернятка знань збирають наші діти у сонячний віночок, і квітне "Соняшник" усім на радість під мирним небом України! А наша любов до рідної мови зійде щастям над Батьківщиною,  мов веселка над струмочком.

Щиро дякуємо всім учасникам, їхнім батькам, учителям і шкільним координаторам! Успіхів і перемог!

Лісова З.І.

координатор  Всеукраїнської українознавчої гри «Соняшник»

Переглядів: 378 | Додав: Lesjasm | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2021  »