Понеділок, 06.05.2024, 11:07

«Всесвітній день боротьби зі СНІДом» у Ремезівцівському НВК.

Скільки б про СНІД не писали і не говорили, чомусь кожен з нас вважає, що ця хвороба існує деінде, тільки не поруч з нами – не в моєму місті чи селі, не в моїй області, не в моїй країні.
Проте статистика річ уперта, маємо нині страшні цифри: кожен 100-й мешканець України – ВІЛ- інфікований. Проблема СНІДу є особливо гострою і безжалісною саме серед молоді, масштаби поширення цієї невиліковної хвороби приголомшують.
Саме тому, в рамках Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, у нашому НВК проведено ряд заходів на тему «ВІЛ та СНІД». Зокрема, під керівництвом педагога-організатора Григорів О.Й. та заступника директора з ВР Чепак О.В. було проведено просвітницьке заняття «СНІД – чума ХХІ століття». У фойє школи були розміщені плакати та стенди на відповідну тематику. Представники учнівського самоврядування провели по класах хвилинки інформації «Міфи та реальність про ВІЛ-інфекцію та СНІД» та роздали учням інформаційні буклети. Також усі учні і вчителі нашої школи взяли участь у флеш-мобі «Скажемо СНІДУ – ні!», який проходив під гаслом «Червону стрічку носять небайдужі!». Працівник соціальної служби Торська О.Г. та практичний психолог Шумінська І.І. провели з учнями 6-11 класів заняття-тренінги з профілактики ВІЛ-інфекції та СНІДу, формування здорового способу життя і толерантного ставлення до людей, що живуть з ВІЛ.
У результаті проведених заходів, учні стали ще більш обізнаними та поінформованими , адже «Знання – найкращий захист від СНІДу!»

Переглядів: 543 | Додав: Lesjasm | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2014  »