Субота, 27.04.2024, 16:50

Випускний бал у Ремезівцівському НВК.

31 травня в приміщення Ремезівцівського НВК пройшов випускний бал для учнів 11 класу.

У цьому році атестат про загальну середню освіту отримали 14 учнів: Барабаш Андрій, Болюбаш Ірина, Гулай Оксана, Дацко Ірина, Жеграй Христина, Криховець Назар, Макогонський Василь, Попадюк Богдан, Проць Назар, Смерека Ігор, Фелештин Іван, Чепак Іван, Чепак Тарас, Чіпак Ліля.

Випускники завжди проявляли наполегливість у навчанні, брали активну участь у шкільному житті навчального закладу та неодноразово захищали його честь на інтелектуальних та творчих змаганнях різних рівнів.

Слово для привітання та вручення атестатів традиційно першою отримала директор Ремезівцівського НВК Галина Михайлівна КІт.

Першими вчителями для учнів були: Чепак Ольга Петрівна, Сукмановська Галина Василівна.

Особливістю свята став виступ одинадцятикласників та класного керівника Лісової Зоряни Ігорівни.

Сповненим вечір був і на художні виступи.  Усі батьки сказали напутні слова своїм дітям. Урочиста частина вечору завершилася прощальним вальсом.

Бажаємо випускникам впевнено крокувати в своє доросле життя, не забуваючи свій батьківський дім. Незабаром їх чекає випробування зовнішнім незалежним оцінюванням та вступною кампанією, але, сподіваємося, вони зможуть гідно пройти цей переломний момент у житті та правильно вирішити свою подальшу долю.

Переглядів: 729 | Додав: Lesjasm | Рейтинг: 0.0/0
«  Червень 2014  »