Субота, 04.05.2024, 18:13

Відзначення Всеукраїнського Дня бібліотек

З нагоди відзначення Всеукраїнського Дня бібліотек у Ремезівцівському НВК було проведено День відкритих дверей, який організувала шкільний бібліотекар Замківська Марія Михайлівна. На свято були запрошені вчителі, учні,  зав. бібліотекою-філіалом  с. Ремезівці Гарасимишин О.М.

Кімнату, де зберігається багато книг,  вперше  сьогодні відвідали чомучки-першачки разом із своєю вчителькою Карабін Н.М.  Для них було організовано екскурсію у бібліотеку. З цікавістю діти розглядали книжкові виставки, слухали вислови народної мудрості про значення книг і про те,  як з ними потрібно поводитися. Для дітей молодшого шкільного віку була оформлена книжкова виставка, де діти мали можливість самі вибрати цікаву книжечку. Для учнів старшого шкільного віку у бібліотеці оформлені  тематичні полички до 85-ти річчя з дня народження  Д. Павличка, «За Україну, за її волю». Вчителі НВК  мали можливість ознайомитися з новою літературою, яка надійшла у бібліотеку. Для них було організовано виставку-перегляд нових надходжень.

Завжди у тісному контакті спільно працюють шкільна і сільська бібліотеки. Л.М.Гарасимишин, яка була присутня на святі, поділилася досвідом своєї роботи і наголосила на дальшій співпраці по роботі з дітьми обох бібліотек.

Дирекція НВК, вчителі привітали із професійним святом бібліотекарів, бажаючи їм здоров’я і творчих успіхів.

Переглядів: 461 | Додав: Lesjasm | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2014  »