Неділя, 28.04.2024, 10:09

Відзначаємо Тиждень дитячої та юнацької книги
Місяць березень багатий на різні свята. Це і Міжнародний жіночий день  - 8 березня, Шевченківські дні , а завершальним акордом цього весняного місяця є Тиждень дитячої та юнацької книги. То ж у рамках цього Тижня книги в Ремезівцівському НВК було проведено ряд заходів: просвітницька інформація «Книги в нашому житті» , бібліотечні уроки: «Довгий шлях створення книги. Український народ  про книги» (7 клас), «Тарас Шевченко - великий син українського народу» (7 клас),  конкурс «Найкращий читач» (6-7 класи).
 Із  учнями 1-4 класів було проведено літературну годину, подорож-вікторину: «Гортаючи  сторінки Казок
Протягом Тижня книги була оформлена книжкова виставка: «Книги- наші друзі». Завершальним етапом заходів по пропаганді книги у Ремезівцівському НВК було проведено бібліографічний огляд літератури: «Майстри  слова про червону калину», який підготувала бібліотекар школи Замківська М.М.  Заслуговує уваги  підготовлена  вчителем музики Третяк О.О.  літературно-музична композиція  «Калина-символ України» ,  що  яскраво продемонструвала, чому саме калину обрано символом нашого краю. Огляд книг, декламування віршів та чудові пісні про калину із захопленням слухали вчителі та учні школи, де й мали можливість збагатити свої знання про калину, яку українці вважають своїм оберегом.
Дирекція школи відзначила багатогранну і творчу роботу бібліотекаря  Замківської  М. М. і подякувала за чудові заходи, які були проведені впродовж  Тижня дитячої та юнацької книги.

Переглядів: 776 | Додав: Lesjasm | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2013  »