П`ятниця, 26.04.2024, 10:05

Урок мужності

У кожної людини є велика Батьківщина – країна, де вона народилася. Для нас – це Україна, яка має славну історію, прекрасну мову і високу культуру. Найголовніше для всіх людей є те, щоб світило яскраво сонце і було мирне небо. Важко уявити, що десь над нашою рідною землею клекочуть гармати, повітря здригається від вибухів, а відчай панує в очах людей... Сьогодні ми в скорботі й з великою вдячністю згадуємо Героїв Небесної сотні, які за нашу свободу заплатили страшну ціну. Своє життя віддали найкращі, молоді, сильні - ті, хто лише починав жити...У зв`язку з відзначенням дня Гідності і Свободи в Україні, забезпечення гідного вшанування громадської мужності учасників революційних подій, у 5 класі, вчителем Дацко М.В., проведено урок – пам`яті «День Гідності та Свободи в Україні. Подія, що пережила час». Учні декламували поезію про нашу державу та її захисників. Про долю України зі своїми повідомленнями виступили юні географи, краєзнавці, історики. Зі сльозами на очах усі присутні переглянули відео «Небесна сотня». На карті України діти наліпками відмітили ті міста, де проживають їхні родичі і друзі. А також, на голубах миру написали слова підтримки своїм одноліткам, сім`ї яких змушені були покинути свої домівки через жахливі події на Сході України. Героїв, які віддали своє життя за волю країни, всі пом`янули хвилиною мовчання. На завершення, учні та гості уроку проспівали Гімн «Не пора, не пора!» І.Франка.

Переглядів: 506 | Додав: Lesjasm | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2016  »