Неділя, 19.05.2024, 06:02

Cвято рідної мови

21 лютого 2013 року нашому НВК відбулося святкування Міжнародного дня рідної мови. Одягнуті у вишиванки учителі та учні, чудово виготовлені стіннівки, національний віночок і український рушник… Ці атрибути додали колоритного настрою до свята.
mova2

Прибули також запрошені гості: Семчишин Г.Л. – заступник керівника апарату, начальник відділу організаційно-кадрової політики Золочівської райдержадміністрації, методисти: Паздзірська М.М., Питльований А.М.mova

Надзвичайно цікавим був виховний захід «Бринить-співає наша мова, чарує, тішить і п’янить», який розпочала вчитель української мови і літератури Лісова З.І. такими словами: « Міжнародний день рідної мови — день "підтримки мовного та культурного різноманіття та багатомовності”, проголошений на ХХХ сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО. В Україні це свято відзначається з 2002 року з метою зміцнення державотворчої функції української мови». Школярі декламували поезії про мову, майстерно учениця прочитала «Молитву до мови» Катерини Мотрич, інсценізували фрагменти творів, співали пісні. Особливо чудово прозвучала пісня із уст учителів: Третяк О.О., Семчук О.Й., Лісової З.І., Жеграй І.М. «Рідна мова». Присутні мали змогу переглянути чудові танці у виконанні учнів 4-8 класів: «Квітка – душа», «Український гопак», які підготувала музичний керівник Третяк О.О.

На завершення свята Семчишин Г.Л. подякувала всім учасникам за гарну підготовку, зокрема, відзначила актуальність змісту виховного заходу, який склала учитель української мови Лісова З.І. Також підкреслила належну підготовку всієї школи до масового національного свята.

Переглядів: 765 | Додав: Lesjasm | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2013  »