Неділя, 05.05.2024, 01:16

У пам’яті народу.

14 жовтня у Ремезівцівському  НВК святкували знаменне свято – День українського козацтва та 72 річницю створення УПА. Уже стало традицією  щороку в цей день поринати в історичне минуле свого краю, вшановувати імена синів і дочок, які померли за свою землю - рідну Україну.

Під вмілим керівництвом заступника директора з ВР Чепак О. В. та педагога-організатора Григорів О. Й. усі  присутні здійснили заочну мандрівку сторінками історичної України.  Спочатку ведучі свята – Смерека Х., Барабаш Х., Сипко Н. - зупинилися в гостях у славних лицарів нашого народу – запорізьких козаків. Гучними оплесками усі зустріли  юних козаків нашого НВК – учнів 7 класу (Сипко О., Гуляк О., Жуковський Р., Цвігун І., Польовий А., Чепак А.). Далі ведучі ознайомили присутніх із історичними  фактами  діяльності УПА, глядачі переглянули відеоролик «ОУН-УПА – діяльність на два фронти».

Чудовими  декламаторами на святі були:  Галян О., Смерека М., Рапа Н., Вавриків І., Костів У., Гевко О. Серед рядків історичної прози та поезій лунали пісні, які учні виконували під керівництвом вчителя музики Курпіти М. П..

На завершення з подячним словом виступила директор НВК  Кіт Г.М. :

«Пам’ятаймо завжди , хто ми є, чиєї матері ми діти.  Пам’ятаймо, якою дорогою ціною  куплена для нас з вами  незалежність. Слава Україні! Героям слава ! Зі святом вас, дорогі українці!»

Переглядів: 535 | Додав: Lesjasm | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2014  »