Гостей: 1
Користувачів: 0

16:26
Турнір з настільного тенісу "Церква. Молодь. Спорт."

17 березня 2012 року о 18.00 год. у приміщенні спортзалу Ремезівцівського НВК відбувся фінальний тур змагань з настільного тенісу "Церква. Молодь. Спорт".  Він розпочався урочистим відкриттям. Найкращі спортсмени НВК підняли прапор України, а всі учасники турніру виконали гімн України. Турнір був організований настоятелями храму святого Димитрія о. Олегом Пігієм, о. Богданом Янушем та вчителем фізкультури Чіпаком Богданом Павловичем. На турнірі були присутні директор школи Регета Д.А.. заступник директора з виховної роботи Смерека О.М., кореспондент газети "Народне слово" Віктор Коваль та почесний гість турніру, меценат, депутат Золочівської районної ради Барабаш Йосип Петрович.

Змагання тривали до 21.00 год.  Час збігав невпинно, а спортсмени не відчували втоми. Усі мріяли стати переможцями. Нагадую, що з самого початку було  56 учасників турніру, та перемогу отримали найкращі.

У змаганнях дівчат рівних не було Мирославі Сукмановській, учениці 10 класу. Друге та третє місце посіли Уляна Гарасимишин (10 клас) та Юля Кіт (8 клас)

У хлопців найкращу гру та результат продемонстрував Роман Гайковий, випускник нашого НВК, житель с. Підгіря. У фіналі турніру він обіграв Фелештина Івана, учня 9 класу, з с. Підгіря. Третє місце посів Макогонський Василь(9 клас). Переможці та призери були нагороджені медалями, грамотами, отримали цінні призи.

Любителі тенісу Ремезівщини очікують ще не одні такі змагання. Такий турнір буде організовуватися щорічно!

Переглядів: 775 | Додав: Lesjasm | Рейтинг: 0.0/0