П`ятниця, 03.05.2024, 03:22

Тиждень математики в Ремезівцівському НВК

З 9- 13 лютого в Ремезівцівському НВК, під керівництвом вчителів математики, Чепак Ольги Володимирівни та Попадюк Галини Петрівни ,проходив  тиждень математики. План даного тижня включає в себе такі заходи:

Понеділок 09. 02.:

Відкриття тижня математики: „Бал цариці математики”

Виставка математичних стінгазет і листівок: „Математика навколо нас”

Вівторок 10. 02.:

Математична казка :  „ Місто без математики”

Конкурс : „Портрет учителя”

Середа 11. 02.:

Лінійка „ Країна математика ” ( уч.  5 кл.)

Четвер 12. 02.:

Конкурс „Математична лихоманка ” (в онлайн середовищі Міксіке)

П’ятниця 13. 02.:

Гра „О, відмінник”

Закриття тижня математики

У понеділок, 9 лютого , на урочистій лінійці відбувся «Бал цариці математики» , де було відкрито тиждень математики і вчитель Чепак Ольга Володимирівна оголосила учням план тижня. А також відбулася виставка математичних стінгазет і листівок.

У вівторок, 10 лютого, учні 6 – 7 кл. перенесли усіх глядачів у «Місто без математики» і переконали присутніх , що математика потрібна  у повсякденному житті , і що «Математика – цариця всіх наук». І в цей день було проведено конкурс «Портрет учителя» (де учням потрібно було намалювати портрет вчителя за допомогою креслярських інструментів,жодної лінії від руки).

У середу, 11 лютого, учні 5 класу розповіли про цікаву і захоплюючу «Країну  математики».

У четвер, 12 лютого, між учнями НВК було проведено конкурс «Математична лихоманка» , в онлайн середовищі Міксіке, де було визначено найкращого учня-знавчя з усного рахунку ним став  Гайдар Тарас (10 кл.), Рапа Наталя (7 кл).

У п’ятницю, 10 лютого, відбулася  гра «О, відмінник» учасниками якої були учні 5-10 класів та вчителі НВК. І відмінниками  Ремезівцівського НВК стали : Рапа Н. (7 кл.), Куриленко Н. (10 кл), Барабаш Х (9 кл.),Смерека О.М.(заступник директора з навчально-виховної роботи)

Протягом тижня учні виконували цікаві завдання з математики:розгадували ребуси, кросворди, розв’язували цікаві логічні задачі.

Переглядів: 691 | Додав: Lesjasm | Рейтинг: 5.0/1
«  Лютий 2015  »