Субота, 11.05.2024, 23:59

Свято Пешого дзвоника

Перший день осені традиційно зібрав усю шкільну родину на свято - День знань. Цього дня, наче весняні струмочки, поспішала  дітвора до школи. Знову зустрічі з друзями і вчителями, радість спілкування та передчуття чогось нового і невідомого.

Для першокласників, яких урочисто запросили на святкову лінійку, цього дня відбувалося багато нового: перший учитель, вперше звучав шкільний дзвоник, вперше вони сіли за шкільну парту, перший урок про найдорожче місце на планеті Земля - Україну, свою нову шкільну домівку, яка стане рідною на все життя.

Цей день був особливий і для одинадцятикласників, для яких востаннє прозвучав шкільний дзвінок. Найвідповідальніший для них у шкільній кар'єрі навчальний рік стартував урочисто. Без сумніву, це буде, одночасно, важкий і важливий шлях у підготовці до самостійного дорослого життя.

Прагнення до знань і нових відкриттів, гарних оцінок, великих успіхів, радісного і веселого шкільного життя побажала усій шкільній родині заступник директора Л. М. Смерека.

Навчальний рік розпочався. Тож нехай він відкриє перед школярами нові горизонти пізнання себе і світу, стане початком наполегливої праці, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей!

З Днем знань! В добру путь!

Переглядів: 202 | Додав: Lesjasm | Рейтинг: 0.0/0
«  Вересень 2021  »