П`ятниця, 03.05.2024, 07:05

Свято осені
Де ж ти, літо, поділось?
Куди подалось?
Осінь, ось вона, осінь!
Осінь, ось вона, ось?
                                                                                           Л.Костенко.
     На дворі жовтень. Другий місяць осені. За народним календарем у жовтні закінчувалася осінь і тому він був перехідним від осені до зими.І саме сьогодні, напередодні осінніх канікул завітало до школи Свято осені, яке влаштували учні 3-4 класів.
     А й справді як не відзначити цю чарівну пору року і не влаштувати свято. Скільки поетів освідчувались їй у коханні, скільки поетів увіковічнювали її красу у своїх полотнах… А вона кожного року знов і знов зачаровує нас своєю безмежною щедрістю та неймовірною красою.
     Святково прикрашена зала, лагідна музика зустрічали батьків та гостей, які прийшли на свято. Ще мить і на сцені у своєму танці закружляла Осінь, розкидаючи довкола листя. Свято розпочалось. Одна за одною з’являться дійові особи:ведуча, осінні місяці: Вересень, Жовтень, Листопад, овочі: Буряк, Морква, Капуста, Огірок, Помідор, Кавун, Соняшник,Горошок,Редиска,Петрушка; гриби: Боровик, Лисичка, Сироїжка, Мухомор; та лікар Айболить.
Лунають пісні про осінь, весело кружляють у танці "овочі", шепочуть тиху казку гриби, лікар Айболить навчає правил харчуваня. а учасники свята із задоволенням декламують чудові вірші про Осінь.
     Осінь навела всюди лад, чарівним пензлем золотила ліси,запросила в гості ранкову прохолоду, полила землю дощиком.
     Осінь закінчується, свято вдалося. Організували його вчителі початкових класів Чепак О.П. та Карабін Н.М.

Переглядів: 631 | Додав: Lesjasm | Рейтинг: 5.0/1
«  Жовтень 2013  »