Понеділок, 29.04.2024, 08:46

Свято Миколая у Ремезівцівському НВК

19 грудня в Україні відзначається День святого Миколая — одне з найсвітліших і найрадісніших свят усього християнського люду. В цей день  кожен з нас, згадуючи дитинство, сподівається на якесь маленьке диво, здійснення заповітної мрії, котра під силу лише святому Миколаю.
Усі діти, з великим нетерпінням чекають Миколая. Напередодні свята діти пишуть до нього листи зі своїми побажаннями і вкидають їх у поштову скриньку або кладуть за вікно і моляться, за його заступництвом, до Господа, просячи, передусім, здоров’я собі та батькам. У день перед святом згадують всі свої добрі і злі вчинки, зважують: чого більше. Чи буде подарунок, а чи, можливо, різка? Бо чемні діточки обов’язково знайдуть під подушкою подарунок, а неслухняні – прутик. Ця різочка є своєрідним попередженням дитині, що час задуматися над своєю поведінкою і виправитися...
Але чи знаємо ми, чому серед всіх святих саме Миколай є найбільшим прикладом милосердя, доброти, заступництва для скривджених, знедолених і потребуючих допомоги?
Відповідь на це питання дали учні 1-5 класів під керівництвом класних керівників ( Карабін Н.М., Сукмановської Г.В., Криховець Г.Я., Чепак О.П. та Григорів Ю.Й.), які, напередодні свята Миколая, подарували учням та гостям нашого НВК   екскурс зимовими святами. Присутні гості мали змогу послухати вірші, пісні, загадки, легенди та цікаві факти з життя святого. а також налаштуватись до зустрічі з ним. Незабули учасники свята нагадати і про традиції святкування Різдва.
Миколай подякував діткам за щирі слова, щедро обдарував подарунками та пообіцяв завітати наступного року знову.

Переглядів: 597 | Додав: Lesjasm | Рейтинг: 1.5/2
«  Грудень 2014  »