Понеділок, 29.04.2024, 11:16

Святкування Шевченківських днів у нашому НВК
  Напевно, немає українця, який, навчившись розмовляти і читати, не знав би імені Тараса Григоровича Шевченка. Є поети одного міста, одного краю, одного народу, проте пророчі слова Великого Кобзаря відомі всьому світові. За його заповітами живуть, за його заповітами виховують дітей.
  Особливо трепетно і зворушливо у стінах Ремезівцівського НВК під керівництвом вчителя української мови і літератури  Лісової  З.І. пройшло відзначення Шевченківських днів.

Гарно прибраний зал нашої школи: портрет Т.Шевченка,стіннівки, символічні вислови, традиційний рушник, вишитий чорними і червоними стрічками. Чорні стрічки  символізують сумні дні у долі поета, червоні – веселі. Цікава виставка нової літератури, огляд якої провела  Гарасимишин О.М.
  Пізнавальне і змістовне значення  мали уроки  за творчістю Т.Г.Шевченка у 9класі (Лісова З.і., Курпіта – Горобець Л.В.)
  Надзвичайно захоплююче пройшов бібліотечний урок  - турнір між 5 і 6 класами, який провела Замківська М.М.
    Заслуговує уваги  літературна композиція «У тій хатині, у раю я бачив пекло»  у стінах НВК, присвячена 198 річниці від дня народження і 151 річниці від дня смерті Т.Шевченка.
    Із вступним словом до вчителів, батьків, дітей звернулася вчитель  української мови і літератури Лісова З.І. про актуальність  творчості Шевченка у час сьогодення.
   На фоні мелодії пісні «Реве та стогне Дніпр широкий» свято розпочали ведучі – учні 9 класу: Криховець Н., Чіпак Л., Жеграй Х., Барабаш А., Цвях І.,Чепак Т., Лісова О.  Кульмінаційним  моментом  виступу була  інсценізація уривку «Однієї ночі». Хвилююче  глядачі зустрічали оплесками малого Тараса  і його матір (учня 6 – Смереку В., маму – ученицю 10 класу  Смереку О.). Роль подруги дитинства Оксани з успіхом  виконала  учениця  6 класу  Барабаш Х.  Майстерно зіграла  роль України – Гарасимишин У.(10 клас).Неперевершено продекламували поезії  учні 9 класу: Дацко І., Болюбаш І., Попадюк Б., Ваврик Г.; Леськів О. (8 клас); Леськів В., Смерека Х., Вавриків І., Смерека Р. – учні 6 класу.
 На завершення виступу всі учасники вшанували пам’ять  Великого Кобзаря і виконали його невмирущий  «Заповіт».

Переглядів: 2448 | Додав: Lesjasm | Рейтинг: 0.0/0
2 Oksana
Дякуємо, що залучаєте до участі батьків, працівників села та не даєте дітям забувати про національні цінності нашого народу. tongue

1 iryna
Зоряна Ігорівна - молодець Працюйте і надалі у напрямку патріотичного виховання нашої молоді.

«  Березень 2012  »