Неділя, 28.04.2024, 11:19

Світлої пам’яті Надії Василівни Гевко.

Мій любий вчителю, ти тільки знай:

Любов до тебе житиме завжди,

У будь-яку годину, будь-де ти пам’ятай:

Закладений тобою скарб в нас житиме віки.

Сумним дзвоном увірвалась звістка до кожного, хто знав Надію Василівну Гевко, що на  72 році обірвалось її життя.

Понад 40 років вона була віддана своїй педагогічній роботі. Не одне покоління навчала і виховувала, прищеплювала любов до праці, рідної землі, Батьківщини. ЇЇ колишні випускники – нині лікарі, вчителі, бізнесмени, депутати, просто хороші люди.

Немає слів, щоб висловити співчуття з приводу непоправної втрати людини, котра заслуговує на найкращі слова поваги та шани.

Пішла з життя учитель, мама, бабуся, сестра, колега по роботі, односельчанка, добра порадниця.

Усе своє життя вона простеляла дорогу у доросле життя дітям, сіяла добре і вічне у душі кожного, за чуйне і добре серце, за материнську теплоту і розуміння її любили діти,  поважали колеги та батьки.

У глибокій скорботі сьогодні родина, педагогічний колектив Ремезівцівського ЗЗСО, випускники багатьох поколінь, жителі села Ремезівці, усі, хто знав Надію Василівну.

Колектив Ремезівцівського ЗЗСО висловлює щирі співчуття з приводу передчасної смерті колишнього вчителя початкових класів, розділяє скорботу і біль рідних, друзів, колег – усіх, хто знав і працював з Надією Василівною.      Висловлюємо щире, глибоке співчуття доньці покійної, вчителю математики – Попадюк Галині Петрівні, зятеві, начальникові відділу освіти, культури, соціального захисту та охорони здоров'я Поморянської селищної ради Попадюку Ігору Федоровичу та усій родині.

Світла пам’ять про Надію Василівну завжди буде жити серед рідних, друзів, колег, батьків та учнів і залишиться назавжди у наших серцях.

Вічна Вам пам'ять, Надіє Василівно!

У глибокій скорботі та молитовній підтримці колектив Ремезівцівського ЗЗСО.

Переглядів: 512 | Додав: Lesjasm | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2022  »