Четвер, 09.05.2024, 18:18

Синові  українського  народу , Тарасові Шевченку.

Тарасова доля – то правда жива.

Шевченкове слово в віках не старіє…

Ми Шевченка славить будем

і ніколи не забудем!

Уже традиційно у  Ремезівцівському  НВК проходять  дні  присвячені  геніальному  синові  українського  народу , Тарасові Шевченку.

10 березня учнями  5 - 6 класів  було  підготовлено   літературно – музичну  композицію « Вінок  слави  для  Тараса». Ведучі : Семчук О., та  Довгань Б.( 5кл.) розповіли  про  життєвий  та  творчий  шлях  Великого  Кобзаря.   З  великим  захопленням присутні  слухали художнє  читання  поезії  .Майстерно  виступили  у  окремих  сценках  такі  діти  : Романів А.  ,Дацко В.(5 кл.), Ваврикович В. (6 кл.) У  декламаційному  мистецтві  взяли  участь  такі  учні  :  Боднар І., Ватрас О., Ваврикович С., Гонтар І.,  Дацко В., Жеграй І.,  Курпіта В.,  Ониськів В.,  Попадюк Е.,  Чепак  В.,      Семчук О.,Шафранська А. ( 5 кл.) Когут  Р.,Замостний А., Ваврикович В.,Гонтар В. ( 6 кл.)

Діти  сплели  вінок – символ  нашої  памяті, любові й  шани ,  безмірної  вдячності  Кобзареві . Навіть сьогодні, коли пройшло багато років від народження Великого Генія, поезія залишається актуальною, повчальною – деякі вірші стали пророчими. Бо Шевченків «Кобзар»  – це Біблія українського народу, це книга, якій судилося бути безсмертною.

Гонтар Л. І.  учитель української мови та літератури

Переглядів: 360 | Додав: Lesjasm | Рейтинг: 0.0/0