П`ятниця, 03.05.2024, 05:49

Школа педагогічної майстерності вчителів історії та права.
19 листопада 2013року у Ремезівському НВК відбулося заняття школи педагогічної майстерності вчителів  історії та права за участю  керівника школи Жеграй І.М., учителів  історії та правознавства  Заставненської, Полянської, Білокамінської, Червоненської, Золочівських №1, № 4 шкіл та керівника РМК Грицини Г.П.
Заняття було присвячене  використанню ефективних методів  навчання на уроках правознавства. Початком засідання ШПМ стало проведення уроку практичного права  у 9 класі « Громадянство України»  на якому учні під керівництвом вчителя, Жеграй І.М., з’ясовували зміст поняття «громадянство», підстави набуття і втрати громадянства в Україні, розв’язували юридичні задачі, виконували тестові завдання. Після завершення уроку  вчителі  провели повний аналіз уроку та поділилися своїми прийомами педагогічної діяльності  щодо щодо покращення ефективності уроків правознавства. Продовжила заняття ШПМ Жеграй І.М. демонстрацією власного блогу вчителя історії та поділилась досвідом  використання блогу у роботі з учнями. Заключним акордом засідання школи педагогічної майстерності стало проведення  заступником директора НВК із НВР Смерекою О.М. навчального заняття з  вчителями по створенні персонального блогу вчителя. Приємно було спостерігати за активною роботою гостей НВК в освоєнні  новинок ІКТ. Сподіваюсь, що засідання ШПМ збагатило методичний арсенал  учасників даного заняття, було змістовним та цікавим.

Переглядів: 638 | Додав: Lesjasm | Рейтинг: 5.0/1
«  Листопад 2013  »