Субота, 04.05.2024, 14:34

Семінар-тренінг для вчителів на тему: «Педагогічний супровід дітей, які проживають у сім’ї обтяженій алкогольною проблемою».

11 грудня 2015 року  у Ремезівцівському НВК відбувся семінар-тренінг для вчителів на тему: «Педагогічний супровід дітей, які проживають у сім’ї обтяженій алкогольною проблемою», який провели працівники Руху «За тверезість життя».

У ході семінару було розкрито сутність надання соціальної допомоги таким сім’ям. Психолог Ірина Яців розкрила  причини, суть і наслідки алкогольного узалежнення.  Учителі почули про необхідність фахового та терпеливого ставлення до глибоко зранених дітей, які виростають в алкогольних сім’ях. Її виступ спричинив активне обговорення учасників семінару. Учителі задавали щирі запитання.

Користуючись сприятливою нагодою п. Ірина представила новостворений посібник «Дорогою зцілення», у якому подаються інструкції щодо праці з дітьми та підлітками із сімей, де є проблема з  алкоголем. Даний посібник буде корисним і помічним у праці з дітьми, які зазнали ран у складному родинному середовищі, для душпастирів, психологів, соціальних працівників та вчителів.

Зустріч з педагогічним колективом пройшла у формі живого та глибокого ділення.

Також у рамках семінару відбулася зустріч із школярами нашого НВК. Отець Андрій розкрив молоді причини, суть і наслідки алкогольного узалежнення.  Він представив красу тверезого способу мислення і поведінки, як належний спосіб життя.

Переглядів: 562 | Додав: Lesjasm | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2015  »