Неділя, 28.04.2024, 03:25

Рідна мова в рідній школі
Рідна мова в рідній школі!
Що бринить нам чарівніш?
Що нам ближче, і миліш,
І дорожче в час недолі?!
Кожна людина пишається своєю рідною мовою. Тільки завдяки мові все здобуте попередніми поколіннями не зникає марно.  Мова-це найбільший скарб народу, його найдорожче добро.
З ініціативи вчителів початкових класів У нашому НВК відбувся Тиждень рідної мови. Розпочався Тиждень урочистою просвітницькою лінійкою, на якій  учні 1 класу  разом з учителем Г. В. Сукмановською в українських національних костюмах декламували вірші присвячені рідній мові. Учні 2-4 класів проявили себе як справжні знавці української мови на уроках позакласного читання та  рідної мови, де вправно виконували завдання мовних віторин, відгадували мовні загадки, грали ігри.
На завершальному етапі предметного тижня  був проведений цікавий виховний захід « Наша мова», яким захоплювалися нетільки батьки, а й учні та вчителі НВК. Мелодійно прозвучали пісні та вірші про рідну мову з уст учнів 3-4 класів під організацією вчителів Карабін Н. М. та Чепак О.П.
… Поки живе мова – житиме й народ, яко національність ... От чому мова завжди має таку велику вагу в національному рухові, от чому ставлять її на перше почесне місце серед головних наших питань. Кожен із нас має гордитися своєю чудовою мовою, адже вона того варта.

Переглядів: 643 | Додав: Lesjasm | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2014  »