П`ятниця, 03.05.2024, 09:40

Прощання з Буквариком.

Благословенна та ясна година,

Коли Буквар бере до рук дитина

Яка ж оце відповідальна мить!

Нехай Господь дитя благословить.

16   травня 2014  року  у Ремезівцівському  НВК   першокласники  прощалися зі своєю першою книгою – Букварем!

Здається, тільки вчора вони усі завітали до школи на перший дзвінок, а вже закінчують перший клас… За цей невеличкий проміжок часу діти вивчили букви, стали самі читати казки, оповідання, вірші. Саме з Букваря починається цікавий шлях у світ знань. Ця книга ввела першокласників у таємничий світ літер, навчила читати, познайомила з новими словами. Скільки зусиль вкладено для того, щоб подолати цю першу сходинку – навчитися    читати. І в цьому велика заслуга їхньої першої вчительки , Галини Василівни Сукмановської , яка з материнською любов'ю, терпеливістю, добротою, вимогливістю разом із своїми вихованцями день за днем торувала шлях у Країну Знань. Адже вони такі різні: мрійливі і  балакучі, сумні та життєрадісні, пасивні й активні, допитливі й щирі. Галина Василівна разом із батьками своїх вихованців доклала багато зусиль, аби на Святі Букварика її учні почували себе впевнено і доказали, що їхні голівки наповнені зернами знань. А попереду їх чекає  глибока книжкова криниця, з якої потрібно  черпати всю людську мудрість.

У святково прикрашеному  актовому  залі  діти декламували вірші, співали пісні, а також показували Букварику, який прийшов до них у гості, все те, чого вони навчилися.
Прощання – це завжди сумно, бо залишається щось знайоме, а попереду чекає невідоме, нове. Буквар допоміг відкрити першокласникам двері у чудову Країну Знань, за що учні йому подякували на святі.

Бажаємо першокласникам успіхів у навчанні, адже на них чекає багато цікавого і незвіданого попереду!

Переглядів: 637 | Додав: Lesjasm | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2014  »