Четвер, 02.05.2024, 03:48

Наші юні журналісти на конкурсі "Гостре перо".
        29 листопада 2012 року відбувся обласний конкурс друкованих видань, газет  та  кіностудій, круглий  стіл проводився з  метою залучення  дітей області до змістовного дозвілля, а водночас пропагування журналістської справи серед школярів.
       Проведення конкурсу  сприяє ознайомленню  учнів-однодумців,  вдосконаленню  їх  майстерності  як  юних  журналістів,  налагодженню  творчих  зв’язків  між  редакціями  шкільних  видань, кіностудій.
        ОРГАНІЗАТОРИ КОНКУРСУ:
Головне управління освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації, Центр творчості дітей та юнацтва Галичини м. Львова,  які  формують та затверджують оргкомітет  і  журі.
        УЧАСНИКИ КОНКУРСУ:
Слухачі  студій, гуртків,  учні  загальноосвітніх та  позашкільних навчальних закладів,  які вивчають журналістику та беруть участь у створенні друкованого видання, роботі кіностудії.
        Конкурс проводився   в  два  етапи: заочний  та  очний.
        Заочний  тур  тривав  від 19  до  28  листопада  2012 року.
На  конкурс  подавались  друковані  видання, робота кіностудії  підготовлені  учнями,  в  якому  є  такі  розділи :
1. Інформаційний  блок  про  шкільне  життя
2. Обговорення  молодіжної  проблематики
         Очний   тур   29 листопада  2012 р.  відбувся  за  адресою  м.Львів, вул.Вахнянина, 29.
Відділ  комунікації  та  зв’язків  з  громадськістю  ЦТДЮГ.
          Перший  етап
Презентація   газети,  друкованого видання, кіностудії.
          Другий  етап
Представники   редколегій, кіностудії   взяли  участь  у  творчому  конкурсі,  що  передбачав написання  есе,  інтерв’ю,  репортажу.
          Компетентне журі  оцінювало  подані  на конкурс видання,  у  яких   розміщені   роботи,
за такими критеріями:
-актуальність висвітленої теми ;
-дотримання вимог журналістського жанру;
-якість тексту (грамотність, стилістика, оформлення);
-дизайн газети (трьох  останніх  номерів).
-суспільна  значимість  кіно - відеоматеріалів.
         Презентації  та  написані під час конкурсу журналістські матеріали  за  такими критеріями:
- змістовність та рівень виконання презентації;
- актуальність  та  відповідність тематиці;
- творчий  підхід  до  висвітлення  теми  та  володіння  словом  технічними засобами при  підготовці  матеріалів;
- дотримання часових норм.
        Юні журналісти повернулися додому з масою нових вражень, цікавих та веселих історій.
Деталі конкурсу читайте згодом.
До вашої уваги конкурсний відеоролик про нашу шкільну газету "Сучасник".

Редактор шкільної газети "Сучасник"
 Наталя Смерека

Переглядів: 792 | Додав: Lesjasm | Рейтинг: 0.0/0