П`ятниця, 26.04.2024, 10:33

Методичне об’єднання учителів української мови та літератури, зарубіжної літератури Ремезівцівського освітнього округу

На базі Ремезівцівського НВК  відбулось засідання методичного об'єднання   вчителів української мови та літератури, зарубіжної літератури. Керівник ММО Лісова З.І. розпочала роботу заняття, ознайомивши  присутніх із планом його проведення.
Цікаво і захоплююче був проведений урок  з української літератури у 10 класі на тему: « Іван Франко. Поема «Мойсей» - одна з вершин творчості письменника. Історія написання. Біблійна основа твору» , який провела Лісова З.І. Урок розпочався гімном галицьких українців «Не пора, не пора…». Учні активно працювали, розширюючи свій кругозір, збагачуючи власне світобачення. Проблеми, які порушені у поемі,  є дуже близькими кожному свідомому громадянину  України. Десятикласники пригадали життєвий шлях Івана Франка, виконавши тестові завдання. Невеличкі цікавинки  підготували  Лісова Зореслава,  Григорович Вікторія, які детальніше розповіли про Мойсея, як реальну постать та саму історію написання поеми, доповнивши їх змістовними презентаціями. На уроці була використана така форма роботи як складання «сюжетного ланцюжка» за змістом поеми «Мойсей». Проте найбільш важливе та дискусійне питання «Актуальність твору у наш час», яке було проведено у формі опитування. На завершення Зоряна Ігорівна провела інтерактивну вправу «Мікрофон»,  під час якої учні висвітлювали різні думки та свої погляди. Адже поема «Мойсей» - це заповіт українському народові.
Заключним  етапом  методоб'єднання із  зарубіжної літератури був проведений літературно-мистецький  захід "Стежками  Вільяма  Шекспіра"
Епоха  Відродження ….
     Звучить  мелодія  з  кінофільму  «Love Story»…. Учні  восьмого класу : Когут Н.,  Костів Ю., Гулай  А., Лісова Ю., Смерека У. Наконечна Ю.  в ролі головних героїв драми Вільяма Шекспіра « Ромео і Джульєтта» розкрили свій акторський талант та показали  високий  рівень  володіння славнозвісними рядками  англійського  класика. Постановка та гра акторів, музика, яку підготувала вчитель  музики  Курпіта М.П.легко і невимушено перенесла глядача у давню Верону, де розгорталися  події. Аби чітко зрозуміти зміст твору, на сцені з’явився Шекспір, роль якого зіграв  Гулай Андрій.
    У декламаторському  мистецтві  взяли  участь  такі  учні : Зарічна Х., Наконечна Ю., Савчук Х.,  Костів Ю., Смерека У., Мацідонський В.,    Когут Н.,  Рапа І.,  Гулай А.,
  Захід мав великий виховний  і романтичний  заряд, спонукав  задуматись над  вічними  проблемами, що  завжди  стояли і  стоятимуть  перед  людством.
       Керівник  Міжшкільного методичного об’єднання учителів української мови та літератури, зарубіжної  літератури  висловила подяку всі присутнім за плідну працю на засіданні.

Керівник ММО
Ремезівцівського освітнього округу