Понеділок, 29.04.2024, 22:37

Майстер-клас з використання SMART-дошки.

2 лютого 2016 року в Ремезівцівському НВК відбувся майстер-клас з використання SMART-дошки для педагогічного колективу школи на тему “Використання мультимедійної дошки як одна з вимог сучасного освітнього процесу в умовах інформаційного суспільства” під керівництвом вчителя інформатики Смереки Олександри Мирославівни.

Мета: ознайомити вчителів з основами та принципами роботи мультимедійного комплексу, програмного забезпечення SMART Notebook 11. Підвищення компетенції вчителів у максимально ефективному використанні нових інформаційних, комунікаційних та інтерактивних технологій, стимулювання становлення нової культури педагогічного мислення. Познайомити присутніх з основними способами використання інтерактивної дошки на уроках.

Учасники майстер - класу ознайомилися з основними інструментами програмного забезпечення SMART Notebook та правилами налаштування мультимедійного комплексу для роботи на уроці. Учителі вивчили додаткові інструменти та можливості програмного забезпечення, мультимедійні та інтерактивні ресурси Lesson Aktivity Toolkit 2.0, що дозволяють створювати цікаві уроки з найповнішою реалізацією використання touch-технології дошки. Ця технологія та можливості програмного забезпечення сприятимуть зацікавленості та мотивації учнів у навчанні.

Робота з інтерактивними та мультимедійними пристроями істотно допомагає навчанню. Це добрий вибір для тих учителів, які хочуть зацікавити своїх учнів, підвищити відвідуваність, полегшити засвоєння матеріалу тощо.

Корисні посилання: http://exchange.smarttech.com/index.html#tab=0

Переглядів: 1053 | Додав: Lesjasm | Рейтинг: 0.0/0