Неділя, 05.05.2024, 17:35

Літнього мовного табору під назвою «Країна мрії»

Літо – це сонячна пора та чудовий настрій. А ще літо – це початок довгоочікуваних для школярів канікул. Для учнів нашого навчального закладу вони розпочались із літнього мовного табору під назвою «Країна мрії»  ( «Traumland», «Wonderland»). Перший день табору – відкриття, на якому учасники мали можливість створити емблему, в ігровій формі відрекомендувати себе, записати свої мрії іноземними мовами на кольорових листочках та заспівати пісень. Кожен наступний день приносив дітям нові відкриття: дім моди, малюнок родинного оберега на асфальті, екскурсія до лісу, виготовлення стінгазет, ігри, перегляд фільму та мультфільму. Найбільш цікавою і захоплюючою для учасників була підготовка театральних номерів на закриття табору. Діти приклали чималих зусиль у виготовленні декорацій, костюмів для інсценізації казок «Ріпка» та «Червона шапочка» іноземними мовами. Заняття з учнями проводили вчителі німецької та англійської мови: Франків Наталя Сергіївна, Дацко Марія Василівна, Кіт Галина Михайлівна. В роботі табору також взяли участь волонтери (випускники нашого закладу): Смерека Наталя Григорівна та Смерека Ольга Степанівна. Крім старшої групи до табору була залучена і молодша група. Маленькі діти весело проводили час на екскурсіях, співали пісень, виготовляли тваринок, календарики, екібани з сухих квітів, переглядали мультфільми. Всі учасники табору були нагороджені сертифікатами. Маємо великі надії, що такі веселі заняття зацікавили дітей і допоможуть краще засвоїти іноземні мови.

Переглядів: 900 | Додав: Lesjasm | Рейтинг: 5.0/1
«  Червень 2015  »