Четвер, 02.05.2024, 20:10

Конкурс "Гостре перо"
20 листопада  у Школі журналістики Центру творчості дітей та юнацтва Галичини відбудеться обласний конкурс друкованих видань «Гостре перо».
У конкурсі взяло  участь 25 редколегій учнівських видань Львова та області, одними із них були і юні журналісти Ремезівцівськог НВК газети «Сучасник». Змагання проходили у два етапи. Попередньо члени журі оцінили подані на конкурс видання за такими критеріями: актуальність висвітленої теми; дотримання вимог журналістського жанру; якісний рівень матеріалів (грамотність, стилістика, оформлення); дизайн газети (трьох останніх номерів); суспільна значимість кіно-відеоматеріалів.
На другому етапі журі оцінювало презентації та написані під час конкурсу журналістські матеріали. Особливу увагу звертали на змістовність та рівень виконання презентації, актуальність та відповідність тематиці, творчий підхід до висвітлення теми та володіння словом, технічними засобами при підготовці матеріалів, дотримання часових норм.
  Юні журналісти повернулися додому з масою нових вражень, цікавих та веселих історій.
Газету «Сучасник» можна читати на сайті Ремезівцівського НВК за посиланням: http://remezivci-nvk.at.ua/index/shkilna_gazeta/0-65

Наші юні журналісти газети «Сучасник» на конкурсі  шкільних друкованих видань «Гостре перо»

Переглядів: 645 | Додав: Lesjasm | Рейтинг: 5.0/1
«  Листопад 2013  »