Понеділок, 29.04.2024, 22:55

Інтелектуальна антикорупційна гра «Що? Де? Коли?»

На завершення Тижня доброчесності учні 8-10 класів Ремезівцівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів взяли участь в інтелектуальній антикорупційній грі «Що? Де? Коли?». Захід спрямований на розвиток у молоді критичного мислення та формування культури категоричного неприйняття проявів корупції та корупційних дій. У ході гри «Що? Де? Коли?» учні дізналися про обурливі масштаби корупції, що історично охоплювала різні сфери життєдіяльності у різних суспільствах. Особлива увага гри зосереджена на тезі: зло має бути покаране.

Участь у змаганнях взяли три команди : «Кмітливі і доброчесні» (8 клас), «Мисливці за добром» (9 клас), «Справедливість» (10 клас). До складу журі увійшли: директор школи Г. М. Кіт, заступник директора Л. М. Смерека, вчитель української мови З. І. Лісова, вчитель англійської мови М. В. Козюра, вчитель біології О. Й. Семчук. Ведучою гри була вчитель німецької мови М. В. Солтівська.

Гра проходила у два раунди, по десять запитань у кожному. Протягом кожного етапу учасники проявляли високий рівень ерудиції та логічного мислення. Досить важко було визначити явних фаворитів, про що свідчить турнірна таблиця. За підсумками журі, ІІІ місце здобула  команда «Кмітливі і доброчесні», ІІ місце - «Мисливці за добром», І місце - «Справедливість». Всі команди були нагороджені грамотами та призом.

Чудовим доповненням змагань був музичний супровід завдяки новій акустичній системі, яку подарував нашій школі депутат Верховної Ради Олег Михайлович Синютка. Ця підтримка – свідчення  небайдужого ставлення до проблем освіти в Україні і розуміння непересічної важливості шкільного виховання.

Переглядів: 326 | Додав: Lesjasm | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2021  »