Понеділок, 29.04.2024, 05:27

День Європи у нашому НВК

«Світ схожий на книгу, і той, хто знає тільки свою країну, пройшов у ній лише першу сторінку. Під таким гаслом у Ремезівцівському НВК вчителями іноземних мов Франків Наталією Сергіївною та  Дацко Марією Василівною було проведено свято до Дня Європи, під назвою «Європейські перегони». Щоб ближче ознайомитись із культурою, історією, традиціями країн Європи, учням 9-10 класів запропоновано зіграти у гру. Вікторина проходила у п’ять турів: «Блітц», «Галопом по Європі», «Третій зайвий», «Видатні постаті», «Майбутній оратор». Ведучі свята (Галян О., Смерека У.) не оминули також і наших вболівальників. Для них було особливе завдання – за емблемою назвати футбольну команду і державу яку вона представляє. Щоб відгадати країну за відеосюжетом, учасники вікторини поринули у далеку Венецію, а також побували у Відні на вальсі. Особливо приємно було послухати наших майбутніх ораторів із переконливістю доказів «Чому Україна зробила свій європейський вибір?» Глядачі спостерігали як команди відгадують країни Європи і видатні постаті цих держав. Перерви між конкурсами заповнили музичні номери ведучої польською і українською мовами. Оцінило старання учасників наше строге, але справедливе журі. Обидві команди нагороджені заохочувальними призами та грамотами.
 Приєдналися до святкування Дня Європи і найменші школярі. Вони взяли участь у конкурсі малюнка «Європа очима дітей».
 Ми європейці настільки, наскільки ми українці, і лише відчувши себе справжнім українцем, можна збудувати свій український дім за європейськими стандартами.

Переглядів: 609 | Додав: Lesjasm | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2016  »