Понеділок

Ремезівцівський НВК
Головна » 2018 » Вересень » 25 » БЕЗПЕКА РУХУ НА ДОРОЗІ
БЕЗПЕКА РУХУ НА ДОРОЗІ

Найдорожчий скарб людини – це її власне життя і здоров'я. Незнання або невміння дотримуватися певних правил часто призводить до втрати не тільки здоров'я, а навіть життя. Як ми знаємо, що з кожним роком зростає інтенсивність автомобільного руху на дорогах. А це так само підвищує відповідальність усіх учасників дорожнього руху: водіїв, пішоходів, пасажирів. Тому, щоб зберегти своє здоров'я та життя, потрібно завжди чітко дотримуватись встановлених правил дорожнього руху.
У рамках Тижня безпеки  дорожнього руху класний керівник 5 класу Лісова З.І. провела виховну годину «Правила безпечної поведінки на дорозі» у формі інтерактивної бесіди із застосуванням  фото та відеоматеріалів. Учні повторювали правила дорожнього руху, розглядали ситуації на дорогах, ділилися своїми знаннями з однолітками, розгадували загадки, виконували завдання Світлофора, пригадали види та значення дорожніх знаків, відповідали на питання вікторини, переглянули  повчальні мультфільми «Дітям про правила дорожнього руху», «Азбука дорожньої безпеки».
   Для того, щоб на наших дорогах настав порядок, кожен учасник дорожнього руху повинен зробити свій внесок. Дотримання Правил дорожнього руху, розуміння засад безпечної поведінки і повага до них, культура на дорозі, взаємодопомога – головні  складові безпечної та комфортної участі в дорожньому русі.
Пам’ятайте! Безпека на дорозі залежить від кожного з нас!

Лісова З.І.
класний керівник 5 класу

Переглядів: 102 | Додав: Lesjasm | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.