Вівторок, 30.04.2024, 22:55

Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник – 2019» у Ремезівцівському НВК

5 березня 2019 року у Ремезівцівському НВК відбулася  інтелектуальна  Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник». Учні нашої школи  уже п’ятий рік поспіль є активними її учасниками. Цьогоріч у грі взяли участь 38 учнів  (1-4 класи – 18 учнів; 5- 11 класи – 20 учнів) .
     Українознавча гра розпочалося урочистою лінійкою, на якій Зоряна Ігорівна Лісова ознайомила учнів із історією виникнення свята (переглянули буктрейлер, відео), а також привітала усіх учасників гри із відкриттям, побажала   перемоги і позитивних емоцій.
    На учнів чекали цікаві завдання. Активність, допитливість, бажання пізнавати нове, небайдужість і вболівання за Україну спонукали до участі у грі школярів.
  Щороку завдання гри «Соняшник» відрізняються естетичним оформленням, яскравою кольоровою гамою і цікавим досить складним змістом. Кожне завдання , наче пелюстка  найміцнішої квітки, формує здатність дитини до самостійної роботи, навчає логічно мислити, показати свої здібності, перевірити знання з української мови та літератури, історії, культури, народознавства. Родзинкою завдань для всіх вікових паралелей залишаються ребуси, які школярі із задоволенням розв’язують.
То ж граймо й перемагаймо, тягнімося до сонця – вершини знань!
  Щиро дякуємо всім учасникам, їхнім батькам, учителям і шкільним координаторам! Успіхів і перемог!
                                                                                                        Лісова З.І.
                                                       учитель української мови та літератури,
                                                координатор Всеукраїнської гри «Соняшник»

Переглядів: 350 | Додав: Lesjasm | Рейтинг: 0.0/0