Субота, 20.04.2024, 02:28

Закриття літнього мовного табору «Wonderland»

Літо… Позаду залишився навчальний рік. Настав час для активного відпочинку, гарного настрою та нових подвигів. Для учнів нашого навчального закладу літо розпочалось із відкриттям мовного табору «Wonderland». Кожен день перебування у таборі приносив дітям все нові і нові відкриття та корисний відпочинок. Це - ігри на свіжому повітрі, музичний та кулінарний конкурси, інтелектуальні ігри, особливості свят України та Великої Британії, виготовлення путівників та карт, малюнок на асфальті. Крім корисного відпочинку учні мали можливість поспілкуватись із гостем з Великої Британії – Джеймсом і збагатити свій словниковий запас англійської мови. Та особливо незабутніми були подорожі стежками рідного краю: Замки Підкови, Криївка-музей у Гавареччині, походи до лісу. Цікавими для учасників табору стали конкурси. Учні приклали чимало зусиль у створенні своїх музичних груп та представленні номерів. А також охоче поділились кулінарними рецептами і особливостями приготування страв у конкурсі «Мастер Шеф». На закритті табору усі учасники були нагороджені сертифікатами. Маємо великі надії, що такі веселі і корисні  заняття зацікавили учнів і допоможуть  краще засвоїти іноземну мову.

Переглядів: 526 | Додав: Lesjasm | Рейтинг: 0.0/0
«  Липень 2016  »