Середа, 24.04.2024, 15:12

Велоекскурсія “Стежками Золочівського району”.

Учні Ремезівцівського  НВК  та їх вчителі знаходять час для навчання та активного відпочинку на природі.   Кожні вихідні ми використовуємо для спілкування, одночасно поєднуючи це зі здоровим способом життя!
У рамках місячника озеленення, прибирання  та  благоустрою і Дня довкілля, заступником директора з навчально-виховної роботи Смерекою О.М. та заступником директора з виховної роботи Чепак О.В. було організовано велоекскурсію “Стежками Золочівського району”.
Маршрут велопоїздки: с.Ремезівці – с.Підгір’я  - с. Коропець  - х. Сукманів – с. Коропець -  с. Підгір’я – с. Ремезівці.
Свою подорож,  учні разом з Лесею Мирославівною та Ольгою Володимирівною розпочали із молитви, біля фігури Матері Божої в  центрі села Ремезівці, а далі шлях проклався на х. Сукманів, де учні мали змогу побачити красу весняного лісу, насолодитися співом пташок та відчути чудовий запах перших весняних квітів.
Свіжість, швидкість, спуски, підйоми, підвищена маневреність… Учні  та вчителі були безмежно раді. Результат: цікаві краєвиди, смачне морозиво, смажена ковбаска, маленька пожежа, стрибки на батуті, море вражень, духовний відпочинок і, в середньому, 16 км. за плечами.
Усі повернулися додому натхненними на нові плани майбутніх велопоїздок. Дякуємо всім за хороший день...

Переглядів: 518 | Додав: Lesjasm | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2017  »