Четвер, 25.04.2024, 06:31

Стежками рідного краю

Три дні учасники табору «Wonderland» подорожували стежками рідного краю. У перший день відвідали старовинний Львів, який відкрив для всіх багато цікавого і прекрасного. Мальовнича природа і дерев’яні будиночки зустріли дітей у Шевченківському гаю. Екскурсія іноземною мовою не залишила нікого байдужим. Кожен із учасників зумів не тільки зіграти на музичному інструменті, а й спробувати змолоти муку за допомогою жорнів. Після прогулянки гаєм учні мандрували Львовом, відвідавши ще декілька цікавих місць.
   На другий день подорожі учасники табору вирушили у сусіднє село Вороняки, де отець Михайло Смолінський радо погодився провести екскурсію до лісу. Піший похід проходив надзвичайно цікаво. Діти мали змогу послухати розповіді про криївки, давні поселення, побачити могили пращурів. Кінцева вершина походу була гора під назвою «Макогониха», де великими стараннями людей відкрито джерело і створено гарне місце відпочинку.
   Третього дня розпочалась екскурсія замками Золотої Підкови. Це захоплююча подорож середньовічними фортецями та замками навколо Львова, які наче підкова оперізують місто. Подорож по цьому маршруту дає загальне уявлення про різнотипні оборонні споруди, які будували наші предки. Завершилась подорож відвідуванням Криївки-музею у Гавареччині. Учасники табору весело і з користю провели час подорожуючи стежками рідного краю.

Переглядів: 577 | Додав: Lesjasm | Рейтинг: 0.0/0
«  Червень 2016  »