Вівторок, 16.04.2024, 15:38

Районний семінар заступників директорів з виховної роботи у Ремезівцівському НВК

28 березня 2019 року на базі Ремезівцівського НВК відбувся районний семінар-практикум заступників директорів з виховної роботи – «Ефективне управління та організація виховного процесу в сучасному навчальному закладі».
   У роботі семінару взяли участь заступник директора із виховної роботи, практичний психолог, педагог-організатор, класні керівники. Для учасників семінару класним керівником 4 класу Чепак О. П. була проведена ранкова зустріч в умовах НУШ. Заступник директора з виховної роботи Чепак О. В. поділилась з колегами особистим досвідом раціонального використання робочого  часу – «Тайм-менеджмент в управлінні та організації виховного процесу». Класний керівник 10 класу Жеграй І. М.  розкрила реалізацію правовиховної роботи у нашому НВК і провела «Правовий квест». Практичний психолог Чепак М. С. розкрила актуальну проблему булінгу серед учнів, яку учасники семінару розпізнали серед відомих казкових героїв. Про особливість національно-патріотичного виховання розказала класний керівник 5 класу Лісова З.І., а також провела інтелектуальну гру «Люблю Україну». Наступний напрям виховної роботи – «Формування фізично-здорової особистості» представляла класний керівник 11 класу Семчук О. Й., де провела цікаві і корисні вправи, щоб залишатись здоровим і бадьорим. У нашому НВК вже багато років учнівською редколегією видається шкільна газета «Сучасник», створення якої презентувала педагог-організатор Григорів О. Й. Із специфікою естетичного виховання у школі ознайомила класний керівник 7 класу Дацко М. В., кожен учасник отримав пам`ятку про семінар – виготовлену весняну квітку ірис.
    На семінарі панувала весела, дружня, активна, творча атмосфера. Учасники почерпнули багато корисної і цікавої інформації.

Переглядів: 284 | Додав: Lesjasm | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2019  »