П`ятниця
Шкільне життя
Мережі
«  Березень 2017  »
Що допомагає Вам у підготовці до ЗНО?
Музика

Ремезівцівський НВК
Головна » 2017 » Березень » 27 » Подорож у місто Лева
Подорож у місто Лева

Світ — це книга. І хто не подорожував по ньому — прочитав у ній лише одну сторінку.
Августин Аврелій

Цікаво і змістовно провели  вихідні учні початкових класів Ремезівцівського НВК. 25 березня учні 2-4 класів, у супроводі класних керівників, здійснили цікаву подорож у м. Львів. Під час подорожі діти побували у Львівському академічному обласному театрі ляльок, де переглянули виставу «Коза-дереза». З дитинства знайома казка у  неперевершеному виконанні акторів і ляльок театру викликала неабияке зацікавлення та захоплення у юних глядачів.
Також діти відвідали музей-аптеку «Під чорним орлом», в якій представлено близько трьох тисяч рідкісних аптечних експонатів зібраних науковцями фармацевтами. Далі приємним ароматом нас зустрічала «Крамниця шоколаду», де мали змогу поспостерігати за виготовленням  солодощів, а також придбати шоколадний сувенір. А на завершення напоєні солодким ароматом львівського шоколаду, Чудо поїздом, ми вирушаємо на оглядову екскурсію, що проходить центральною та старою частинами міста, щоб побачити старовинні храми, величні палаци, найвидатніші пам'ятки та споруди Львова.
 Втомлені та щасливі, вечірньої пори, повернулися додому. Весняна погода сприяла вдалому, активному та пізнавальному відпочинку учнів і їх наставників. З нетерпінням чекаємо нових подорожей!

Учні та вчителі початкових класів

Переглядів: 147 | Додав: Lesjasm | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.