18.10.2017
Шкільне життя
Мережі
«  Листопад 2016  »
Що допомагає Вам у підготовці до ЗНО?
Музика

Ремезівцівський НВК
Головна » 2016 » Листопад » 23 » Юні журналісти Ремезівцівського НВК зайняли ІІІ місце на обласному конкурсі друкованих видань, газет та шкільних редколегій «Гостре перо».
22:41

17 листопада, у Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини  відбувся обласний конкурс друкованих видань, газет  та  кіностудій. Захід проводився з метою виявлення молодих талановитих та обдарованих осіб, схильних до журналістики, а також для активізації розвитку шкільних видань, газет та шкільних редколегій, залучення дітей області до змістовного дозвілля.
Конкурс проводився в два етапи: заочний та очний.
Журі оцінювало подані на заочний тур конкурсу видання, у яких розміщені роботи, за такими критеріями: актуальність висвітленої теми, дотримання вимог журналістського жанру, якісний рівень матеріалів (грамотність, стилістика, оформлення), дизайн газети (трьох останніх номерів), суспільна значимість кіно-, відеоматеріалів.
Журі оцінювало презентації та написані під час конкурсу журналістські матеріали за такими критеріями: змістовність та рівень виконання презентації, актуальність та відповідність тематиці, творчий підхід до висвітлення теми та володіння словом,технічними засобами при підготовці матеріалів; дотримання часових норм.
 Заключною частиною конкурсу було нагородження усіх учасників та оголошення переможців конкурсу.
Редколегія газети «Сучасник» посіла  ІІІ місце і була нагороджена дипломом оргкомітету та пам’ятними призами
Газету «Сучасник» та відео про газету можна читати на сайті Ремезівцівського НВК.

Переглядів: 160 | Додав: Lesjasm | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.