Середа, 24.04.2024, 23:50

Інтерактивний конкурс «Колосок» у Ремезівцівському  НВК.

В останні роки в Україні склалася небезпечна тенденція: читання втрачає статус культурної традиції, падає інтерес до навчання. Виникає потреба шукати і підтримувати   заходи на підтримку і пропаганду дитячого читання. Одною із таких можливостей є залучення учнів до різноманітних конкурсів, предметних і позашкільних  акцій. Тому ми заохочуємо до такої участі і наших дітей.
 Саме з цією метою 18 квітня 16 учнів  2-7 класів  нашого НВК  взяли участь в інтерактивному конкурсі «Колосок весняний-2019» за темами «Перлини зоряного неба», «Мандрівка Європою» та «Хай буде світло». До тем, які були пропонованими  цього року у завданнях діти підходили із зацікавленістю, відповідальністю  і охотою. Вони мали нагоду заздалегідь мандрувати сторінками сайту «Колосок» і брати участь у підготовці до участі в конкурсі.
     Але самим захопливішим у цьому часі - день конкурсу. Є нагода змагатися з іншими учасниками, є можливість  здобути вершину Золотого колоска не лише самому, на відміну від інших форм змагань, але поруч з іншими. І це є важливим для  формування здорової  конкурентоспроможної особистості. Вдячними є ми організаторам конкурсу, за цікаві завдання, за заохочення дітей до участі призами, за поцінування кожного учасника,  за можливість дізнаватися нове, цікаве, незвідане.  Всі задоволені і з нетерпінням чекають результатів.

Переглядів: 298 | Додав: Lesjasm | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2019  »